Konoha-Suna i życie ich mieszkańców


#1 04-12-2008 11:33:31

Kushina Uzumaki

http://img14.imageshack.us/img14/882/47934134.jpg

Zarejestrowany: 13-11-2008
Posty: 0
Punktów :   
Wioska: Kazekage
Ranga: Suna
Klan: Brak

Informacja dla początkujących

W formie pytania-odpowiedź
P- pytanie O-odpowiedź


P1- Czy mogę sobie wybrać wioskę?
O- Nie, ale możesz ją zmienić, pisząc TU na jaką. Pamiętaj: twoja prośba może zostać odrzucona.
P2- Co to są punkty?
O- Za punkty można kupować bronie, jutsu i inne rzeczy. Każda ranga ma wyznaczoną ilość punktów, które dostaje na kumulację.
P3- Co to jest kumulacja?
O- Kumulacja to codwutygodzniowa wypłata (w sobotę), na której dostaje się punkty, zmienia rangę, sygnaturę i procenty jutsu.
P4- Po co trenować i o co chodzi z procentami?
O- Jeżeli walczysz z kimś na genjutsu, a ten ktoś ma więcej od ciebie procent genjutsu, on wygrywa. Tak samo jest z taijutsu i ninjutsu. Więcej o treningach TU.
P5- Po co mi chakra?
O- Każda technika ma ilość chakry, ktorą zużywasz wykonując tę technikę. Jeśli nie masz już chakry, nie możesz wykonywać technik. W szpitalu odzyskujesz chakrę. Więcej o tym TU.
UWAGA: CHAKRA UŻYWANA JEST TYLKO W WALKACH!
P6- Kiedy chakra mi się powiększa?
O- Każda ranga ma ilość chakry, o którą powiększa się twoja dotychczasowa ilość. Można też trenować chakrę TU. Chakrę powiększa także demon zapieczętowany w ciele.
P7- Skąd biorę bronie?
O- S.A. może sobie wybrać na początku TU. A wyższe rangi oprócz tego mogą kupować w sklepiku. Użyte senbow traci się w walce. Wygrany bierze bronie, których użył pokonany w walce.
P8- czy mogę sobie sam wybrać naturę chakry?
O- Nie. Z nią sie "rodzisz".
P9- Skąd biorę drużynę?
O- Zgłaszasz się do wiosek i zostaniesz tam przydzielony do chunnina i wzwyż, ale tylko gennini mają drużynę.
P10- Ile osób może być w drużynie?
O- Jeden chunnin i wzwyż oraz min. 2 i max. 5 niższych rang.
P11- jakie są kożyści z bycia w drużynie?
O- Wspólna misje, za które dostaje się więcej pt oraz 1000 pt na miesiąc.
P12- O co chodzi ze szpitalem?
O- Odpowiedź znajdziesz w pytaniu 5.
P13- Jak mogę zdobyć demona?
O- Musisz sprawdzić, czy wybrany przez ciebie demon nie jest zapieczetowany, a jeśli nie to zgłoś się do Haku. Jeśli on przyjmie twoją prośbę, zgłoszenie powędruje do Kazekage, a jeśli i ja się zgodzę - dostaniesz demona.
P14- Po co mi misje?
O- Misje wyznacza Anbu, trzeba zgłosić się TU. Za każdą misję dostajesz wyznaczona ilość pt.
P15- jaką funkcje (sygnatury) ma S.A. lub gennini?
O- To, o czym mówisz, to stopnie. Funkcja to ważna rola, jak Anbu, Akatsuki, Kage, Lord Feudalny. Osoby bez tych funkcji w sygnaturach mają wpisane Shinobi (chłopiec), Kunoichi (dziewczyna). Lub S.A.
P16- Klan.
O- Klan jest ci przyznany wraz z sygnaturami. Nie możesz go zmienić.
P17- Czy moge sam kupić sobie mieszkanie?
O- Prawie. Piszesz TU, a gdy zauważy to jakiś Anbu lub Kage, pisze na forum Twojej wioski wątek twojego domu i w twojej sygnaturze możesz wpisac sobie twedy mieszkanie. Samoobsługa zakazana!
P18- o co chodzi w mojej sygnaturze z jounninem + ?
O- Te pola w sygnaturze mają wypełnione tylko jakieś rangi i wzwyż.
P19- Co to jest specjalna broń?
O- Gennin + może posiadać własną, unikalną broń, zwaną tutaj bronią specjalną. Może wybrać jedną z "katalogu" lub wymyślić sam. Musi ona być zatwierdzona.
P20- Dlaczego S.A. ma tak ograniczone prawa?
O- To prawda. S.A. może jedynie pisać na ogólnodostępnych rorach, czytać lekcje i walczyć. No i brać udział w turniejach. Ale żeby zostać genninem niewiele trzeba. Wystarczy się postarać i... ograniczenia znikną!

Dziękuję wszystkim pytającym, pozostałe pytania możecie zgłaszać na PW Kazekage.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slavistique.pun.pl www.pkmn-game.pun.pl www.hvo.pun.pl www.ppserw.pun.pl www.danji.pun.pl